Web Sürümüne Geç

  CHELSEA'Li YILDIZA ŞOK PANKART

  CHELSEA'Li YILDIZA ŞOK PANKART
  04 Ekim 2017, Çarşamba Güncelleme: 10:25

  Tottenham kulübü, Premier Lig’de geçtiğimiz hafta oynanan Huddersfield-Tottenham maçında açılan ve Chelsea’nin yıldızı Marcos Alonso’yu hedef alan pankartın kim tarafından stada sokulduğunun araştırıldığını açıkladı.

  2011 yılında Madrid'de trafik kazası yapan Marcos Alonso, 19 yaşındaki genç bir kadının ölümüne neden olmuştu. Kaza sırasında yasal alkol limitinin ve hız sınırının üzerinde olduğu tespit edilen Alonso, 4 yıla kadar hapis cezasına çarptırılmış fakat bu ceza daha sonra 60 bin euro para cezasına çevrilmiş, ehliyetine 3 yıl 4 ay süreyle el konmuştu.  Alonso'nun bu kabusu yıllar sonra da yakasını bırakmıyor.

  Chelsea'nin ezeli rakibi Tottenham'ın deplasmanda Huddersfield ile oynadığı maçta, üzerinde Marcos Alonso'nun ismi, bira dolu bardak ve bir arabanın yer aldığı ve "O bir kadını öldürdü" yazılı bir pankart açıldı.  John Smith stadına pankartın kimler tarafından sokulduğu henüz belirlenemezken Tottenham, pankartı açanların araştırılacağı sözünü verdi.

  Tottenham'dan yapılan açıklamada, "Bu pankart çok zavallıca bir hareket ve konuyu araştırıyoruz. Eğer bunu Tottenham taraftarı soktuysa ona göre değerlendirilecektir" ifadelerini kullandı.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN