"Dünyanın en iyi 10 oyuncusundan biri"

"Dünyanın en iyi 10 oyuncusundan biri"
Cuma 06.05.2016 10:31

Barcelona’daki performansı tartışılan A Milli Takımın kaptanı Arda Turan’a Atletico Madrid B Takımı’nın Teknik Direktörü Milinko Pantic'ten destek geldi. Milinko Pantic “Arda Turan, benim için dünyadaki en iyi 10 oyuncudan biri” dedi.

Atletico Madrid'te geçirdiği 4 sezonun adından sezon başında Barcelona'ya transfer olan ancak sergilediği performansı tartışılan A Milli Takım'ın kaptanı Arda Turan'a, eski takımındaki isimden destek geldi. Özel bir sağlık operasyonu için Türkiye'ye gelen Atletico Madrid B Takımı'nın Teknik Direktörü Milinko Pantic, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda İHA'ya yaptığı değerlendirmede Arda Turan'ın Barcelona'da başarılı işlere imza atacağına inandığını söyledi.

"BARCELONA'YA GİTMEKLE DOĞRUSUNU YAPTI"
Arda Turan'ın Barcelona'daki kariyerine ilişkin görüşlerini aktaran Atletico Madrid B Takımı'nın Teknik Direktörü Milinko Pantic, "Arda Turan arkadaşım. Atletico Madrid'e Arda Turan'ı ben tanıttım. Bence değiştirmekle, Barcelona'ya gitmekle doğrusunu yaptı, yanlış yapmadı. Arda Turan oyuncu olarak en yukarıda, o yüzden çok iyi bir oyuncu" diye konuştu.

"DÜNYADAKİ EN İYİ 10 OYUNCUDAN BİRİ"
Arda Turan'ın dünyanın en iyi oyuncularından biri olduğunu söyleyen Milinko Pantic, "Benim için dünyadaki en iyi 10 oyuncudan biri. Bütün oyuncuların yen bir ekibe katıldıklarında adapte olma süreci vardır. Arda Turan'ın da adapte sürecini en kısa zamanda atlatacağına ve çok iyi işler çıkaracağına inanıyorum" sözleriyle Arda Turan'a destek oldu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN