Web Sürümüne Geç

  Hakan Milan’da!

  Hakan Milan’da!
  03 Temmuz 2017, Pazartesi Güncelleme: 18:48

  Milano’ya giden 23 yaşındaki orta saha 2.5 milyon euro’dan 4 yıllık imza atacak. “Hoş geldin Hakan Çalhanoğlu” diye flaş transfer açıklanırken, B.Leverkusen’le 23 milyon euro’ya anlaşıldığı öğrenildi.

  A Milli Takımımız'ın yıldız orta sahası Hakan Çalhanoğlu, Çinli hissedarlar tarafından satın alınıp büyük bir yatırım yapılan İtalyan devi Milan'a bugün transfer oluyor. Kırmızı-siyahlılar, Çalhanoğlu'nu dün Milano'ya getirdi. 23 yaşındaki maestro bugün sağlık kontrolleri sonrası 2.5 milyon euro'dan 4 yıllık sözleşmenin altına imzayı atacak. Genç futbolcu yaptığı kısa açıklamada, "Milan'a geldiğim için çok mutluyum" dedi.

  KAPSAMLI MUAYENE
  Milan, Trabzonspor'la yaptığı kontrata uymadığı için CAS'tan 4 ay men cezası alan ve cezası haziranda biten milli futbolcumuzu, 4 ay sahalardan uzak kaldığı için herhangi bir sıkıntı yaşamamak adına kapsamlı bir sağlık kont-rolünden geçirecek. Milan da resmi sitesinden "Hoş geldin Hakan Çalhanoğlu" diye transferi duyururken, Leverkusen'le yaklaşık 23 milyon euro bonservis ödeneceği öğrenildi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN