Merih Demiral tırmanışa geçti! "70 milyon Euro karşılığında satılır" Son dakika transfer haberleri

Merih Demiral tırmanışa geçti! "70 milyon Euro karşılığında satılır" Son dakika transfer haberleri
Perşembe 25.07.2019 17:31

Juventus’un 18 milyon euro’ya transfer ettiği ve tecrübeli teknik direktör Sarri’nin hazırlık maçlarında görev verdiği Merih Demiral kulübünde kalmayı başardı. Milan’ın kadrosunda görmek istediği başarılı stoper kendisine verilen formanın hakkını verirken, Merih’in sergilediği başarılı performans oyuncunun Juventus’la yola devam etmesine yetti. 21 yaşındaki yetenek için ‘böyle devam ederse 2 yıl içerisinde piyasasını 70 milyon euro’ya kadar yükseltir’ yorumları yapıldı.

Şu sıralar adı sık sık Milan'la anılan Merih Demiral gösterdiği başarılı performansla Juventus'ta kalmayı garantiledi. Özellikle son oynanan Inter maçında yerinde müdahaleleriyle takımın en iyi stoper adaylarından biri olduğunu ispat eden Merih Demiral, güçlü fiziği ve sağlam yapısıyla 75 milyon euro'ya transfer edilen De Ligt'in önüne geçmeyi dahi başardı.

"MERİH 2 YIL İÇİNDE 70 MİLYON EURO OLUR"

21 yaşındaki yetenek için 'böyle devam ederse 2 yıl içerisinde piyasasını 70 milyon euro'ya kadar yükseltir' yorumları yapıldı. Milan'ın transfer etmek için yoğun çaba sarf ettiği Merih'in bırakılmayacağı kesinleşirken, Sarri'nin bu sezon oyuncusunu kadroda görmek istediği belirtidi.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA