İtalya'yı sarsan haber sonrası Eljif Elmas'tan ilk açıklama! Son dakika futbol haberleri

İtalya'yı sarsan haber sonrası Eljif Elmas'tan ilk açıklama! Son dakika futbol haberleri
Pazartesi 09.09.2019 12:23

İtalyan haberi 'Son dakika depremi' diye duyurmuştu... Makedonya Milli Takımı idmanında Tomislav Iliev ile çarpışan ve kırık şüphesi nedeniyle hastaneye kaldırılan Eljif Elmas'tan sakatlığıyla ilgili açıklama yaptı. Genç futbolcu durumunun iyi olduğunu ve kendini iyi hissettiğini söyledi.

Makedonya Milli Takımında antrenmanda sakatlanan Eljif Elmas sağlık durumuyla ilgili bir açıklama yaptı.

Genç futbolcu şu anda kendisini iyi hissettiğini ve endişelenecek bir durumun olmadığını söyledi. Makedonya Milli Takımı idmanında Tomislav Iliev ile çarpışan ve kırık şüphesi nedeniyle hastaneye kaldırılan Eljif Elmas, durumunun iyi olduğunu söyledi.

Röntgenlerinin çekilmesi için hastaneye götürülen Eljif Elmas'ın sağ ayak bileğine kötü bir darbe aldığı ve ayak bileğinin şiştiği aktarıldı.Letonya ile karşılaşacak olan Kuzey Makedonya'da Eljif Elmas'ın forma giyme ihtimali ortadan kalktı.

"KENDİMİ İYİ HİSSEDİYORUM"

Football İtalia'da yer alan habere göre; Eljif sakatlığıyla ilgili olarak, "Sağlığımla ilgili endişe ve destekleriniz için teşekkür ederim. Antrenmanda bir sorun yaşadım ama şu anda kendimi daha iyi hissediyorum." ifadelerini kullandı.

BİZE ULAŞIN