Antakya Bld. yabancılarını bekliyor

Çarşamba 14.09.2011 12:49

Türkiye Kadınlar Basketbol Birinci Ligi'nin yeni takımı Homend Antakya Belediyespor'un genel menajeri Mahmut Denk, ABD'li oyuncu Crystal Smith'in haftaya, diğer yabancıların ise ekim ayının ilk haftasında antrenmana başlayacaklarını söyledi.

Denk yaptığı açıklamada, yaklaşık bir aydır hazırlık çalışmalarını Yayladağı ilçesinde ormanlık alanda kros, Antakya Spor Salonu'nda da teknik ve taktik çalışmayla sürdürdüklerini kaydetti.

Bugün öğleden sonra komşu takım Ceyhan Belediyespor ile özel maç yapacaklarını ifade eden Denk, şöyle devam etti:

''4'ü ABD'li toplam 10 yeni oyuncuyla yeni sezon için iyi bir ekip hazırladık. Antrenörümüz Levent Deringöl, 2 oyuncu daha transfer etmeyi düşünüyor. Yönetimin bilgisinde bunu gerçekleştireceğiz. ABD'li oyuncu Crystal Smith haftaya, diğer yabancılar ise ekim ayının ilk haftasında bizimle antrenmanlara başlayacaklar. BOTAŞ Spor'un Adana'da geleneksel olarak düzenlediği ve 8 takımın bulunacağı BOTAŞ CUP'a katılarak maç eksikliğini gidereceğiz. Taraftarlarımız hiçbir endişeye kapılmasın. Ligde kendimizi hissettireceğiz.''

Denk, 21 Eylül Çarşamba günü İstanbul'da sponsor kuruluş ''HOMEND'' in tanıtım toplantısına katılacaklarını da sözlerine ekledi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN