Web Sürümüne Geç

  "Takım beklentilerimin altında kaldı"

  22 Kasım 2011, Salı Güncelleme: 14:00

  Kardemir Karabükspor, Spor Toto Süper Lig'in 12'inci hafta mücadelesinde Pazartesi günü sahasında oynayacağı Bursaspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

  Teknik direktör Bülent Korkmaz gözetiminde Çamlık Spor Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmana Şenol katılmadı. Birol, İsmail İsa, Tozo ve Ali fizyoterapist eşliğinde çalıştı. Antrenmanda, oyuncular rejenerasyon çalışması yaptı.

  Teknik direktör Bülent Korkmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada sahalarında oynayacakları Bursaspor maçının kendileri için çok önemli olduğunu ve bu maça sıkı bir şekilde hazırlandıklarını söyledi.

  Takımdaki sakat oyuncuların bir an önce iyileşmesi için özel çaba sarf ettiklerini anlatan Korkmaz, şöyle dedi:

  ''Takımda geçmişten gelen alışkanlıkları değiştirmek için sürekli çalışacağız. Bunların değişmesi çok kolay değil. Özellikle bir hafta boyunca yaptığımız taktik antrenmanlarda futbolcuların bazı saha içindeki yaptıkları işlerin bazıları doğru, bazıları da yanlış. İşte bu geçmişten gelen alışkanlıklardan kaynaklanıyor. Biz bunları düzeltmek için devamlı çalışacağız. Sakat oyuncularımız da bir an önce iyileşirse özellikle orta saha bölgesinde önemli eksiklerimiz var. Bu oyun düzenimizi biraz aksatıyor ama önemli olan takım halinde hareket edebilmek. Önümüzde Bursaspor gibi bir takımla zor bir maç oynayacağız. Kardemir Karabükspor için her maç zor. O zorluğun üstesinden gelmemiz lazım. Elimizden geldiği kadar en iyi şekilde sahaya çıkacağız ve taraftarımızın önünde kazanmak isteyeceğiz. Kazanmaktan başka bir düşüncemiz yok. Çünkü şu anda puana ihtiyacı olan biziz. Bundan dolayı kazanmak istiyoruz. Hiçbir oyuncumu eleştirmem. Eleştirirsem takım içinde eleştiririm. Her oyuncu benim için önemlidir. Takım geneli olarak konuşmak gerekirse bazı istediklerimiz oldu bazı istemediklerimiz olmadı. Takım beklentilerimin altında kaldı, daha mücadeleci bir takım bekliyordum olmadı. Bu da biraz zamana ihtiyacımızı olduğunu gösteriyor.''
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN