"Sahamızdaki mücadeleyi deplasmana da taşımalıyız"

Salı 07.02.2012 18:48

Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, ''Sahamızda verdiğimiz mücadeleyi deplasman maçlarına da taşımalıyız'' dedi.

Korkmaz, yaptığı açıklamada, dün sahalarında Samsunspor ile oynadıklarını, perşembe günü deplasmanda İstanbul Büyükşehir Belediyespor, pazar günü ise sahalarında Fenerbahçe ile karşılaşacaklarını anımsattı.

6 günde 3 maç oynamamak için Fenerbahçe maçının 1 gün ertelenmesi konusunda TFF'ye başvurduklarını, ancak olumsuz yanıt geldiğini vurgulayan Bülent Korkmaz, şöyle dedi:

''Sahamızda verdiğimiz mücadeleyi deplasman maçlarına da taşımalıyız. Sahamızda oynadığımız Samsunspor maçı çok önemliydi ve 3 puanı 10 kişi kalmamıza rağmen aldık. Bu maçta oyuncularımın mücadelesi çok iyiydi. Kazanma arzusu çok iyiydi. Rakip takıma pozisyon vermeden maçı tamamladılar. Şimdi önümüzde hava koşulları nedeni ile ertelenen İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçımız var. Bu maçta da mücadelemizi gösterebilirsek, puanlar alabiliriz. Hiç ara vermeden bugün itibari ile çalışmalarımıza başlıyoruz.'' -Samsunspor'a ''geçmiş olsun'' mesajı- Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Nevzat Şahin, kaza geçiren Samsunspor kafilesi için ''geçmiş olsun'' mesajı yayımladı.
Şahin, mesajında şunları kaydetti:

''Samsunspor kafilesinin dün bizimle oynadığı maçtan dönüşte geçirdiği kazayı üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Takımın otobüsüne bir yük treninin çarpmasıyla oluşan talihsiz kazada ölen ya da yaralanan olmaması hepimizi sevindirmiştir. Samsunspor'a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.''
Etiketler Bülent Korkmaz
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN