"Daha işimiz bitmedi"

Pazartesi 13.02.2012 13:25

Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Nevzat Şahin, ''Fenerbahçe galibiyeti ile daha işimiz bitmedi, önümüzde çok daha önemli maçlarımız var'' dedi.

Şahin, gazetecilere yaptığı açıklamada, dün sahalarında şampiyonluk mücadelesi veren Fenerbahçe karşısında önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi.

6 günde 3 maç yaptıklarını ve 8 eksik oyuncularının bulunduğunu anlatan Şahin, şöyle dedi:

''Fenerbahçe galibiyeti için, teknik ekip, futbolcularımızı ve muhteşem taraftarımızı tebrik ediyor ve çıkışımızın devamını diliyorum. Teknik ekibimize ve futbolcularımıza gösterdikleri bu başarıdan dolayı henüz daha belirlemedik ama prim vereceğiz. Fenerbahçe galibiyeti ile daha işimiz bitmedi, önümüzde çok daha önemli maçlarımız var. Yolumuza devam ediyoruz. Allah da yardımcı olur, bu ligde kalırız. Bütün temennimiz budur. Kurtuluş mücadelesinde zafere emin adımlarla gidiyoruz. Bizim için her hafta zorlu mücadelelerle geçecek. Ligin son 5-6 haftası bir final haftası olacaktır. Play-off hesabı yapanalar, ligden düşmeme hesabı yapanlar var. Mücadeleler devam edecektir. İnşallah yüzümüzün akıyla çıkıp Kardemir Karabükspor'u bu ligde tutacağız. Biz buna inandık. Taraftarımız inandı ve Türkiye inansın istiyoruz.''
Etiketler Nevzat Şahin
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN