"Kurtuluş savaşı veriyoruz"

Perşembe 16.02.2012 16:30

Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Nevzat Şahin, ''Kurtuluş savaşı vermeye devam ediyoruz'' dedi.

Şahin, Ayaptığı açıklamada, ligin alt sıralarından kurtulmak için yoğun bir mücadelenin içinde olduklarını, bu bağlamda hafta sonu deplasmanda oynayacakları Eskişehirspor maçının çok önemli olduğunu söyledi.

Geçen hafta sahalarında Fenerbahçe'yi mağlup etmelerinin kendilerine yetmediğini, daha önlerinde bir çok önemli maçlarının bulunduğunu anlatan Şahin, şöyle dedi:

''Ligin ilk yarısında aldığımız kötü sonuçlar nedeniyle ligin alt sıralarından bir türlü çıkamıyorduk. Ligin ikinci yarısında yapılan transferler ve önlemlerle iyi sonuçlar almaya başladık. Takım halinde mücadele ediyor olabilmek çok önemli. Ligin alt sıralarından çıkmak için önümüzde gerçekten çok zor maçlarımız var. Bunlardan bir tanesi de bu hafta sonu deplasmanda oynayacağımız Eskişehirspor maçı. Eskişehirspor ligin en kaliteli takımlarından birisi. Çok iyi futbolculara ve teknik ekibe sahip. Rakibimiz karşısında mücadelemizi en iyi şekilde vereceğiz.''

Takımın golcü futbolcusu Mehmet Yıldız ise eski takımına karşı oynayacağını, ancak profesyonel bir futbolcu olduğu için bunun kendisini etkilemeyeceğini belirterek, ''Galip gelip çıkışımızı sürdürmek istiyoruz. Rakibimizden daha fazla puana ihtiyacımız var. İyi konsantre olmalıyız'' diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN