"Her şey bitmiş değil"

Pazartesi 12.03.2012 14:56

Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Nevzat Şahin, ''Ligde kalmak için mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz, daha her şey bitmiş değil'' dedi.

Şahin, yaptığı açıklamada, dün sahalarında oynadıkları Medical Park Antalyaspor maçını kazandıkları için çok mutlu olduklarını söyledi.

Kaybetmeleri halinde lige tutunma yolunda büyük bir yara alacaklarını bildikleri için sadece galibiyeti düşündüklerini ve bunu da elde ettiklerini ifade eden Şahin, şunları kaydetti:

''Dün gerçekten bütün strese ve baskıya rağmen iyi bir futbolla galip geldik. Rakibimizin de düşme hattında olması işimizi daha zora soktu. Zor bir maç oldu ancak galip gelmesini bildik.

Ben oyuncularımı ve teknik heyetimizi tebrik ediyorum. Tabi ki taraftarlarımız da bu galibiyette hak sahibi. Onlara teşekkür ediyorum. Ligde kalmak için mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz, daha her şey bitmiş değil. Önümüzde 4 maçımız var. Sahamızda oynayacağımız maçlarımızı kazanmalıyız. Deplasmanlardan da puanlar almak için her şeyimizi ortaya koyacağız.''


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN