Şota ilk yarıdan memnun değil

Şota ilk yarıdan memnun değil
Cuma 04.01.2013 16:05

Spor Toto Süper Lig'in ilk yarısını 23 puanla 9. sırada tamamlayan Kasımpaşa'da teknik direktör Şota Arveladze takımının performasından memnun olmadığını söyledi.

Süper Lig'in ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Kasımpaşa'da Gürcü teknik adam, hazırlık kampının iyi başladığını söyledi. Teknik direktörü Şota Arveladze, Antalya kampında yaptığı açıklamada, Spor Toto Süper Lig'in ilk yarısında arzu ettikleri sonuçları alamadıklarını dile getirerek, şunları söyledi:

"İlk yarı bizim açımızdan beklediğimiz gibi geçmedi. İlk yarıda maçlarımızda hakem hataları oldu gibi sebepleri konuşabiliriz ama bunların bir önemi yok. Biz, ilk yarı sonucunda daha fazla puan almayı düşünüyorduk ama beklenmedik puan kayıpları oldu.

Süper Lig'in ilk yarısını ilk beş takım içerisinde bitirebilirdik. Sonuç olarak 9. sıradayız. Artık ikinci yarıya bakmamız lazım. Hazırlık kampımız çok iyi başladı. Oyuncularımız çok istekli. Bu hazırlık kampını iyi değerlendirip, ikinci yarıya hazır bir şekilde başlamak istiyoruz."

Gürcü teknik adam, Süper Lig'in ikinci yarısındaki tek amaçlarının ilk yarıda topladıkları puanlardan fazlasını toplamak olduğunu da belirterek, "Umarım bunu başaracağız ve ligi istediğimiz yerde tamamlayacağız. Ben takımıma da bizi destekleyen taraftarlarımıza da güveniyorum." diye konuştu.
Etiketler Spor, kasımpaşa
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN