Kasımpaşa, bilet fiyatlarında indirime gitti

Kasımpaşa, bilet fiyatlarında indirime gitti
Çarşamba 16.01.2013 11:29

Kasımpaşa Kulübü Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz, Spor Toto Süper Lig'de 18 Ocak Cuma günü Galatasaray ile yapacakları maçın bilet fiyatlarında indirim yapmalarıyla ilgili olarak, kendi taraftarlarını düşündükleri için böyle bir uygulamaya gittiklerini söyledi.

Öksüz, ligin ilk yarısında Fenerbahçe ve Beşiktaş maçlarında konuk taraftarlar için 80 liradan sattıkları biletlerin, Galatasaray maçında 20 liradan satışa sunmalarının farklı değerlendirilmemesi gerektiğini belirterek, ''Kendi taraftarlarımızı düşünerek Galatasaray maçında bilet fiyatlarında indirim yaptık. Bundan sonra da böyle olacak'' dedi.
Hasan Hilmi Öksüz, misafir takım taraftarlarının alındığı kale arkası kapalı tribünün bir bölümünde kendi taraftarlarının da oturduğunu dile getirerek, şunları kaydetti:
''Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray maçlarının bilet fiyatlarının farklı olması, Galatasaray'ı farklı gördüğümüz şeklinde değerlendirilmemeli. Böyle bir şey yok. Kale arkası kapalı tribünde sadece misafir takım taraftarları bulunmuyor. Fenerbahçe ve Beşiktaş maçlarında biraz gelir elde edelim diye düşündük, ancak beklediğimiz gibi olmadı. Çünkü kapalı tribünde misafir takım taraftarı için belirlediğimiz fiyatı kendi taraftarımıza da uygulamak zorundayız. Onu dikkate alarak bilet fiyatlarını düşürdük. Kendi taraftarlarımızı düşünerek Galatasaray maçında bilet fiyatlarında indirim yaptık. Bundan sonra da böyle olacak.''
Ligin ilk yarısında Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda oynanan maçlarda Fenerbahçe ve Beşiktaş kulüpleri, kendi taraftarları için ayrılan biletlerin yüksek fiyatından şikayetçi olmuştu.
Fenerbahçe ve Beşiktaş maçlarında biletler maraton kapalı tribün için 120, kale arkası kapalı tribün için 80, maraton açık tribün için de 40 liradan satışa sunuldu. Bilet fiyatları, Galatasaray maçında ise maraton kapalı tribün için 40, kale arkası kapalı tribün için 20, maraton açık tribün için de 10 lira olarak belirledi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN