Şota Arveladze:"Güzel bir galibiyet aldık"

Cuma 25.01.2013

Kasımpaşa Teknik Direktörü Şota Arveladze ise, güzel bir galibiyet aldık.

Kasımpaşa Teknik Direktörü Şota Arveladze ise, güzel bir galibiyet aldıklarını kaydederek, şunları söyledi: "Ligin gerçekten en iyi futbol oynayan, zevk veren bir takımına karşı oynadık. Son haftalarda iyiydiler. Ne kadar tehlikeli, ne kadar hücum oynayan ekibe karşı oynadığımızı biliyorduk. 90 dakika boyunca iyi oynadık. Hızlı oyunculara karşı oynamak kolay değil, orta sahadan çok iyi pas atan oyunculara sahipler. Bizde bunlara baskı yapmaya çalıştık ve yaptık. Çok güzel bir galibiyet aldık. Oyuncularımı kutluyorum. En önemlisi burada bitmiyor. Yolumuza devam edeceğiz.
Kasımpaşa'nın başarılı kalecisi Isaksson, "Çok mutluyum. Bizim takımımızın performansı çok güzeldi. İlk yarının son dakikalarında ikinci golü bulmamız bizi rahatlattı. İkinci yarıda gösterdiğimiz performans güzel olmadı, ama yinede üçüncü golü attı, galip geldik dedi.

Kasımpaşa'nın diğer oyuncusu Pablo da, "Özellikle bu maçın çok zor olacağını biliyorduk. Galip geldiğimiz için mutluyuz. Çok çalıştık, ilk yarıda iki gol bulduğumuz için bu bize yardımcı oldu diye konuştu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN