Beraberlik Şota'yı üzdü

Pazar 19.02.2012 19:30

Kayserispor Teknik Direktörü Şota Arvaledze ise öne geçmişken berabere kalmalarının kendilerini üzdüğünü ifade etti.

Kayserispor Teknik Direktörü Şota Arvaledze oyuna golle başladıklarını belirterek Trabzon ile oynamanın çok zor olduğuna işaret etti. Şota, "Bu kadar formda olan bir takıma karşı oynamak kolay değil. Özellikle çıkışlarda tehlikeli. İlk devre pek pozisyon vermeden bitirdik. 2-0 gibi iyi bir skorla devreye girdik. Kime karşı oynadığımız belliydi. Baskıyı yiyince üçüncü golü kalemizde gördük. Sonuç olarak çok üzüldüğümüz bir maç. İçerdeki maçlarda 5 gol atıp 2 puan aldık. Daha fazlası olması lazım." şeklinde konuştu.

Bir soru üzerine Şota, "İkinci yarı oyundan düşmedik. Pozisyon vermedik. İkinci golde baraj hatası yoktu, rakip Burak vardı. Burak çok iyi vurdu." dedi.

Troisi, "İyi oynadığımızı düşünüyorum. Trabzon'a karşı 3 gol atmak kolay değil. 3-1'den sonra 3-3 olması bizi çok üzdü. Sonrasında şans ve pozisyonlar bulduk. 1 puan sıfır puandan iyidir." sözlerini kaydetti.

Ahmet Çörekçi, "Çok iyi mücadele ettik. En önemlisi 3 puanı alamadık. Trabzon'a karşı iyi oynadık. Pozisyonlara girdik. Atamayınca onlar atıyor. İnşallah haftaya düzeltiriz." diye konuştu.

Etiketler Şota Arvaledze
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN