Jaja sağlık kontrolünden geçti

Jaja sağlık kontrolünden geçti
Pazartesi 07.01.2013 21:58

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor, bir dönem Trabzonspor'da da forma giyen Jaja'yı Antalya kampına getirdi. Yıldız oyuncu, sabah saatlerinde Belek'te özel bir hastenede sağlık kontorolünden geçti. Jaja'nın Kayserispor Kulubü ile resmi sözleşme imzalaması bekleniyor.

Yeni sezon hazırlıklarını Antalya Belek'te sürdüren Kayserispor, sabah saatlerinde bir çalışma gerçekleştirdi.

Çalışmaların oldukça iyi bir ortamda geçtiğini ifade eden Eren Güngör, "Antrenmanlar şu aşamada ağır geçiyor. İkinci yarıya en iyi şekilde hazırlanmak için çalışıyoruz. Biz takım olarak daha iyi yerleri hakediyoruz. Birlik ve beraberlik içinde daha fazla çalışarak bunu başaracak güçteyiz. Şu ana kadar herşey yolunda gidiyor. İnşallah ikinci yarıya bomba gibi başlarız." diye konuştu.

Eren Güngör, takımın Avrupa hedefi olup olmadığı sorusuna ise "Şu anda bulunduğumuz durumu göz önüne almak lazım. İlk önce alt sıralardan kurtulup daha sonra üst sıraları hedeflemeliyiz. İki üç maç kazanırsak bunu yapabiliriz ve daha sonra onları hesaplarız." dedi.

Abdullah Durak da "İkinci yarıya çok iyi hazırlanıyoruz. Alacağımız galibiyetlerle üst sıralara doğru tırmanacağız." diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN