Web Sürümüne Geç

Jaja bombası

Jaja bombası
Salı 08.01.2013

Antalya kampında sağlık kontrolünden geçip, imza atan Jaja, Kayseri taraftarını ayağa kaldırdı. Yönetim isterse sezon sonu sözleşmeyi uzatacak

Kayserispor, ikinci yarı öncesi transferde bombayı patlattı. 2010-2011 sezonunda Trabzonspor forması giyen ama özel hayatıyla da adından söz ettiren Jaja artık sarı-kırmızılı formayı giyecek. Trabzonspor'dan sonra Birleşik Arap Emirlikleri'nin Al-Ahli Dubai takımına transfer olan, daha sonra ülkesi Brezilya'nın İnternacional ekibine giden Jaja, Antalya'da imzayı attı.

BONSERVİS ÖDENMEDİ
Jaja'ya bonservis parası ödenmedi. Sarı-kırmızılılar yarım sezonluk performansından memnun kaldığı takdirde mukaveleyi uzatma hakkına sahip. Önce sağlık kontrollerinden geçen Jaja, akşam ise takımla antrenmana katıldı. Jaja yeniden Türkiye'ye geldiği için çok mutlu olduğunu belirterek, "Kayseri samimi bir yaklaşım gösterdi. 2. yarıda onların başarısı için her şeyi yapacağım" diye konuştu.

ONUNLA DAHA DA GÜÇLENDİK
Kayserispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki, Jaja transferiyle güçlendiklerini söyledi. Brezilyalı oyuncunun takıma büyük katkı sağlayacağını belirten Prosinecki "İkinci yarıda çıkışa geçeceğiz" dedi.

Celal KÖSEDAĞ
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN