Web Sürümüne Geç

Kayseri'den 8 milli

Kayseri'den 8 milli
Cumartesi 02.02.2013 13:00

Kayserispor'da 8 yerli futbolcu milli takımlara çağrıldı.

A2 Milli Takım'ın 5 Şubat'ta Uluslararası Çalenç Trophy Turnuvası yarı finalinde İngiltere'de bu ülkeyle oynayacağı maç ve Ümit Milli Takım'ın 6 Şubat'ta Norveç ile İstanbul'da yapacağı hazırlık maçı için Kayserispor'dan 8 futbolcu takımlara çağrıldı.

Sarı-kırmızılı ekipte, defans oyuncusu Eren Güngör ve kaleci Ertuğrul Taşkıran ile orta saha oyuncuları Sefa Yılmaz, Salih Dursun ve Ömer Bayram A2 Milli Takıma, Kamil Ahmet Çörekçi, Engin Bekdemir ve Okay Yokuşlu da Ümit Milli Takıma çağrıldı.

Kulüp Basın Sözcüsü Oğuz Ortaköylüoğlu yaptığı açıklamada, milli takımlara seçilen futbolcularıyla gurur duyduklarını söyledi.
Çok sayıda oyuncularının milli takımlara gitmesinin, takımın kalitesini gösterdiğini vurgulayan Ortaköylüoğlu, şunları kaydetti:

''Milli takımlara futbolcu göndermek takımımız adana gurur verici. Kaliteli ve genç oyunculardan kurulu bir takıma sahibiz. 8 oyuncumuzun milli
takımlara seçilmesi takımımızın kalitesini ortaya koyuyor. Gençlere yatırım yapan bir kulübüz. Takımımızda çok sayıda genç futbolcu bulunuyor ve bu oyuncular forma şansı da buluyor. Gençlere yatırımımız artarak devam edecek. Kulüp olarak hedefimiz milli takımlara giden oyuncu sayısını daha da artırmak. Temennimiz oyuncularımızın takımlarında iyi mücadele ederek, sakatlanmadan Kayseri'ye dönmeleri.''
Etiketler kayserispor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN