Web Sürümüne Geç

  Kayserispor'a Rumen hoca

  Kayserispor'a Rumen hoca
  Cuma 09.06.2017 20:04

  Kayserispor takımın başına Rumen teknik adam Marius Sumudica'yı getirdi.

  Kayserispor'u 2017-2018 sezonunda Romanya'nın Astra takımının teknik direktörü, Marius Sumudica çalıştırıcak.

  Kayserispor kulübü, Lucescu ve Datcu'nun önerisiyle Romanya'da başarılı hocası 46 yaşındaki Sumudica ile anlaşmaya vardı.

  Uçakla İstanbul'a gelen Roman Hoca'nın bu gece Kayseri'ye gelerek, yarın sözleşme imzalayacağı ifade edildi. Sarı-kırmızılı takımı en son Mesut Bakkal çalıştırmıştı.

  Başkan Erol Bedir: "Sumudica ile her konuda anlaştık"

  Kayserispor Kulübü Başkanı Dr.Erol Bedir, Teknik Direktör Marius Sumudica ile her konuda anlaştıklarını açıkladı.

  Kayserispor tesislerinde basın mensupları ile iftarda buluşan Başkan Dr.Erol Bedir, "Bu akşamın özel bir durumu da oldu. Biraz da tesadüfler üst üste geldi. Eğer küçük bir gecikme yaşamasaydık bu iftar yemeğinde yeni teknik direktörümüz de olacaktı. Yolculukta biraz aksama olduğu için henüz resmi imzayı atmadık. Zeminde anlaştık, prensipte mutabık kaldık. İnşallah gecenin ilerleyen saatlerinden resmi imzayı atacağız" dedi.

  Bedir, Beşiktaş'ın Denir Türüç için 2 futbolcu teklif ettiği yönündeki haberleri ise, "Deniz Türüç ile ilgili olarak ne bize ne de transfer komitesine teklif gelmiş değil. Ancak menajerler kendi aralarında konuşmuş olabilirler. Şu an hiçbir futbolcumuza resmi teklif gelmiş değil" şeklinde değerlendirdi.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN