İlk 8'e giremezsek giderim

İlk 8'e giremezsek giderim
Perşembe 05.04.2018

F.Bahçe yenilgisiyle istifa sinyali veren fakat daha sonra sürpriz şekilde yeni kontrat yapılan Rumen çalıştırıcı, “İlk 8’e giremezsek ceketimi alır giderim” dedi

Farklı F.Bahçe yenilgisi sonrasında istifa etmeyi düşünen fakat tam tersi kontratı 2 yıl daha uzatılan Kayserispor teknik direktörü Marius Sumudica, kendisine 'ya tama ya devam' şeklinde yeni bir rota çizdi. Rumen çalıştırıcı, "Benim için sıralamadaki yerimiz çok güzel sonuç. Eğer 5. sıraya yerleşirsek daha da mutlu olurum. Trabzon'la bir final maçına çıkacağız. Kayseri ile anlaşırken bu takım ligden düşerse para almadan gideceğimi söyledim. Yine, ilk 8'de bitireceğim yönünde söz verdim. Eğer ilk 8 içinde bitirmezsek ceketimi alır giderim. 3 sene kalmam. Eğer ilk 5'te bitirirsek de 2 sene daha kontratımı uzatacağım, 5 sene burada kalacağım. Tabii bu şakaydı" diye konuştu.

YENi BiR BAŞLANGIÇ
Futbolcuları ile toplantı yaptığını ve takımdaki düşüşün sebeplerini konuştuklarını ifade eden Marius Sumudica, "Oyuncularıma her şeyin sıfırdan başladığını söyledim. Unutmamamız gereken bir şey var, bu sonuçları bu oyuncularla aldık. Şu an 41 puanımız var. Unutmayın ki bu takım gelecek sene yine Süper Lig'de mücadele edecek" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN