Şampiyonluk yakın

Şampiyonluk yakın
Pazartesi 01.06.2015

Başarılı bir sezon geçirdiklerini belirten Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, "Stat, tesisler ve takım mükemmel. Şampiyonluk da yakın" dedi

Sezonun bitmesinin ardından transfer çalışmalara başlayan Torku Konyaspor'da, başkan Ahmet Şan, camiayı umutlandıran açıklamalar yaptı. Her geçen sene kulüp olarak daha iyi duruma geldiklerini belirten Şan, "Bu kurumsallaşma ve tesisleşmeyle birlikte er ya da geç Konyaspor, Süper Lig'de şampiyon olacaktır, bunun temellerini atıyoruz. Bu sene bize stat mükemmel bir renk kattı. Takım olarak iyiydik ama seviye yükseltmemiz gerekiyor" dedi.

KOCAMAN'A GÜVENİYORUM
Ahmet Şan, transferde hata yapmak istemediklerini ve gerçekten takıma katkı verecek oyuncular alacaklarını belirterek sözlerine şöyle devam etti: "Hocamız Aykut Kocaman'a da güveniyoruz. Onun tespit ettiği isimleri takıma katacağız. Mevcut kadromuz daha da güçlenecek. Amacımız zirve takımı olmak. Taraftarı, tesisleri ve stadıyla şampiyon olabilecek bir kulübüz. Bu sene taraftarımızın maçlara olan ilgisinden bir kez daha anladık ki Konyaspor zirveye oynamalı."

KOCAMAN'DAN TRANSFER TÜYOSU
Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, yeni sezonda uygulanacak yabancı kuralıyla ilgili "Ne tamamen yerlilerden kurulu bir takım yaratmak ne de yabancı kontenjanını sonuna kadar kullanmak gibi bir amacım var. Dengeli bir şekilde kullanmak istiyorum. Mevcut kadromuzdan memnunum. Aldığımız her oyuncu hedeflerimize katkı verecek nitelikte olmalı" diye konuştu.
Etiketler Ahmet Şan
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN