Web Sürümüne Geç

  "Kayserispor maçı zor olacak"

  23 Kasım 2011, Çarşamba Güncelleme: 17:25

  Manisaspor Teknik Direktörü Kemal Özdeş, Kayserispor karşılaşmasının zorlu geçeceğini bildiklerini ve bu bilinçle maça hazırlandıklarını söyledi.

  Tarık Almış Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyen Özdeş, deplasmanda 1-1 berabere kaldıkları Gaziantepspor karşısında oyuncularının sergilediği mücadelenin kendisini memnun ettiğini belirtti.

  Bundan sonra oynayacakları karşılaşmalarda da bu azmi sahaya yansıtacaklarına inandığını dile getiren Kemal Özdeş, şöyle konuştu:

  ''Bunu bir standart haline getirmemiz gerekiyor. Başaracağımızı düşünüyorum. Kayserispor karşılaşması zor olacak. Yine play-off hedeflemiş bir takımla oynayacağız. Her geçen hafta taraftarımızın sayısı artıyor. Taraftarımızı bu hafta çok daha fazla sayıda yanımızda görmek istiyoruz. Onlarla birlikte mücadele vermek istiyoruz. Çünkü, Manisaspor onlar için var. Daha önce de söylemiştim, takımımızın gerçek sahibi onlar. Onun için takımlarına destek vermelerini ve başarıya ortak olmalarını bekliyorum.''
  Karşılaşmaya eksiksiz hazırlandıklarını, Makukula'nın da takımla çalışmalara başladığını anlatan Özdeş, takıma yeni bir transfer düşünmediğini vurguladı.

  Basın Sözcüsü Selami Delan

  Manisaspor Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Selami Delan ise hafta sonu zorlu Kayserispor maçında taraftarlara büyük görev düştüğünü dile getirdi.

  Taraftarlara seslenen Delan, ''Gelin, tribünleri doldurun. Bu takım bunu fazlasıyla hak ediyor. Taraftarlarımızı maça bekliyoruz'' dedi.

  Delan, ara transfer dönemiyle ilgili yöneltilen sorulara da, ''Önümüzde 6 maç daha var. Bizim gündemimizde transfer yok. 6 maç oynanır, ondan sonra devre arası transfer döneminde ne yapılması gerekiyorsa yapılır. Ancak, şu an kesinlikle böyle bir şey gündemimizde yok'' diye konuştu.

  Manisasporlu futbolcu Murat Erdoğan da gazetecilerin sezon sonunda futbolu bırakıp bırakmayacağı yönündeki sorusuna, belki bir sene daha futbol oynayabileceğini, kararı daha sonra vereceğini ifade ederek yanıt verdi.

  (A) Milli Futbol Takımı'nda oynamanın aklının ucundan bile geçmediğini kaydeden Erdoğan, ''Çünkü, milli takımda çok fazla adalet mekanizmasının işlediğini düşünmüyorum'' şeklinde konuştu.

  Murat Erdoğan, (A) Milli Futbol Takımı'nın yeni teknik direktörü Abdullah Avcı'nın gençlere önem verdiğini de dile getirerek, ''Avcı'ya tam yetki verilirse, kendisinin çok başarılı olacağını düşünüyorum'' değerlendirmesinde bulundu.


  Etiketler Kemal Özdeş
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN