Web Sürümüne Geç

  "Mersin'e kazanmak için gidiyoruz"

  30 Kasım 2011, Çarşamba Güncelleme: 16:38

  Manisaspor Teknik Direktörü Kemal Özdeş, hedeflerinin ligde ilk sekiz içinde yer almak olduğunu, Mersin İdmanyurdu deplasmanına kazanmak için gideceklerini söyledi.

  Tarık Almış Spor Tesisleri'nde gazetecilere açıklamalarda bulunan Özdeş, son 8 haftada başarılı bir performans sergilediklerini, bunun sonucunda puan cetvelinde üçüncü sıraya kadar yükseldiklerini dile getirdi.

  Süper Lig'de yer edinmeye çalışan bir takım olduklarını dile getiren Özdeş şöyle konuştu:

  ''Hedefimiz ilk sekiz içinde olmak. Lig her geçen hafta daha da zorlaşıyor. Önümüzde zor bir maç var. İyi bir takıma karşı oynayacağız. Son haftaların iyi bir takımıyız. Mersin'e kazanmak için gideceğiz. Oyuncularım da sadece Mersin İdmanyurdu maçını kazanmayı düşünüyor.''

  Özdeş, Makukula ve Kahe'nin takıma tam anlamıyla katkı sağlamasıyla gol sayılarını artıracaklarına inandığını belirtti.

  Yiğit Gökoğlan ve Yiğit İncedemir'in büyük takımlar tarafından transfer edilmek istendiğinin belirtilmesi üzerine Özdeş, ''Gelen resmi teklif yok'' dedi.

  Futbolculardan Kahe ise Mersin İdmanyurdu karşılaşmasının zor geçeceğini belirterek, ''Biz her maça nasıl hazırlanıyorsak bu maça da öyle hazırlanacağız. 6 puanlık bir maç olacak. Kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz'' dedi.  Etiketler Kemal Özdeş
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN