"Gün muhasebe günü değil"

Perşembe 23.02.2012 11:20

Manisaspor Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Selami Delan, ligin son 7 haftasına girilen süreçte, tüm camianın birlik ve beraberlik içerisinde olması gerektiğini ifade etti.

Delan yaptığı açıklamada, ligde bu hafta küme düşme potasındaki Gaziantepspor ile karşılaşacaklarını belirterek, bu hafta kendi evlerinde oynayacakları maçta Manisa şehrini önemli bir sınavın beklediğini dile getirdi.

Bu hafta statta tek bir boş koltuk dahi kalmamasını arzu ettiklerini ve taraftarlardan büyük destek beklediklerini belirten Delan, şunları kaydetti:

''Gün muhasebe günü değil, birlik ve beraberlik günüdür. Gaziantepspor maçı Manisaspor için büyük önem taşımaktadır. Yönetim olarak tüm Manisalıları maça, takıma destek olmaya davet ediyoruz. Yönetim olarak bilet fiyatlarında indirime gittik. Manisa'da 7'den 77'ye herkesi bu maça bekliyoruz. Tribünlerde bir koltuk bile boş olmamalı. Taraftarımız, üzerine düşeni yapmalı. Futbolcularımızın üç puanı alacağına eminiz. Bu maçı kazanırsak, ligde kalma yolunda dev bir adım atmış olacağız. Tesislerde teknik heyetimiz ve futbolcularımızla bire bir ilgileniyoruz. Bu girdaptan en kısa sürede çıkacağız.''

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN