"Lig bitmedi, 5 haftamız var"

Çarşamba 07.03.2012 15:48

Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı, ligin bitimine kadar mücadeleyi bırakmayacaklarını söyledi.

Manisa Emniyet Müdürü Yunus Çetin, ligde zor günler yaşayan Manisaspor'a moral ziyaretinde bulundu.

Çetin, emniyet teşkilatının Manisaspor'un zor günlerinde yanında olduğunu belirterek, ''Teşkilat olarak futbol maçlarında gerekli tedbirleri alıyoruz. Moral motivasyon açısından da teşkilatımızın katkı vermesinden mutlu oluruz. Hiç bir oyuncumuzun, yöneticimizin moralini bozacak durum yok. Önümüzde çok maçlarımız var'' dedi.

Emniyet Müdürü Çetin, Manisaspor'un önümüzdeki haftalarda oynayacağı maçları kazanarak Süper Lig'de kalacağına inandıklarını söyledi.

Manisaspor Kulüp Başkanı Kenan Yaralı da Çetin'e teşekkür ederek, kendileri için ziyaretin çok anlamlı olduğunu söyledi. Yaralı, ligdeki zorlu dönemde takıma moral verilmesinin manevi katkı sağladığını vurguladı.

Ligde son 5 haftaya girildiğini, alt sıralamanın değişebileceğini dile getiren Yaralı, şöyle konuştu:
''Maçlar çok etkili olacak. Alt sıralamadaki takımlarla 35-36 puanı bulunan takımların birbirleriyle maçları var. Lig bitmedi 5 haftamız var. Sonuna kadar mücadele edeceğiz. Ligin başında ikinci sıralara oturan bir takımız. Yine sıralamada yukarı doğru ilerleyeceğimize inanıyorum. Önümüzdeki puanları alarak yolumuza devam edeceğiz'' dedi.

Etiketler Kenan Yaralı
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN