Web Sürümüne Geç

Başakşehir Yönetimi toplantı halinde

Başakşehir Yönetimi toplantı halinde
Pazartesi 24.04.2017 15:55

Ç.Rizespor maçı sonrasında habercilere saldıran Medipol Başakşehirli futbolcuların dosyasının Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevkedilmesi beklenirken, merak uyandıran konuların başında sevkin -tedbirli-mi, -tedbirsiz-mi olacağı geliyor.

Maçın gözlemci ve temsilcileri olaydan hemen sonra görüntüleri inceleyip raporlarını hazırladılar. Tedbirli sevk olursa Başakşehirli futbolcular kupa maçında Fenerbahçe'ye karşı oynayamayacaklar.

Türkiye Kupası yarı final ilk maçında Fenerbahçe'yi konuk edecek olan M.Başakşehir 26 Nisan çarşamba günü oynanacak olan maça
Volkan Babacan, Ufuk Ceylan ve Yalçın Ayhan'dan yoksun çıkacak.

YÖNETİM TOPLANTI HALİNDE
M.Başakşehir Yönetimi yaklaşan Fenerbahçe ve hafta sonunda oynanacak Beşiktaş maçları için adeta kriz masası oluşturdu. Disiplin Kurulu'na sevklerden sonra çıkacak cezaları bekleyen Göksel Gümüşdağ ve Yönetimi bu olayı en hafif nasıl atlatabileceklerinin planlarını yapıyor. Futbolcular ve Teknik heyet ile durum değerlendirmesi yapan Başakşehirliler kupa ve lig maçlarına nasıl bir kadro ile çıkacaklarının stratejisini oluşturmaya çalışırken, önlerine şartlara göre bir hedef koyacaklar. Şampiyonluk yarışında yara alan M.Başakşehir ligi ikinci bitirebilmenin de önemli olduğunu, kupayı da kazanabilmenin hesaplarını yapıyor ancak PFDK'dan çıkacak karar hedef koymak adına ışık olacak.

KALE, U-21 VE U-17 TAKIMINDAN OYUNCULARA EMANET
Ceza gelince dev rakiplere karşı Başakşehir'in kalesini U-21 ve U-17 takımından gençler koruyacak. İlk kez Süper Lig maçına çıkacak olan U-21 kalecisi Faruk Çakır 22 yaşında. U-17 kalecisi Muhammet Batuhan Topçu ise henüz 17 yaşında.

FUTBOLCULARIN MENAJERLERİ SALDIRIYA UĞRAYAN GAZETİCİLERİ ARADI
Bu arada edinilen bilgiye göre Başakşehir'de olaya karışan bazı futbolcuların menajerlerinin saldırıya uğrayan gazetecileri arayarak aracı olmaya çalıştıkları ve kendilerinden özür dileyerek bir araya gelmeye çalıştıkları belirtildi. Mağdur gazeteciler bu girişime sıcak bakmazken, futbolcuların pişman oldukları ifade edildi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN