Web Sürümüne Geç

Anlaşma tamam

Anlaşma tamam
Çarşamba 10.01.2018

Milli yıldızla prensipte anlaştıklarını açıklayan Göksel Gümüşdağ, “Transferin olması için gereken prosedürlerin tamamlanmasını beklemek zorundayız” dedi

Medipol Başakşehir yılın transfer bombasını patlatmaya hazırlanıyor. Arda Turan ve kulübü Barcelona'yla görüşmek için İspanya'ya giden Kulüp Başkanı Göksel Gümüşdağ, milli oyuncuyla prensipte anlaştıklarını açıkladı. Gümüşdağ, "Transferin olması için gereken prosedürlerin tamamlanmasını beklemek zorundayız. Prensipte birçok konuda anlaşmış olmamıza rağmen fiiliyatta hala atılması gereken birkaç adım var. Ekibim, oyuncu temsilcisi ve Barcelona Kulübü yetkilileri temas halinde. Umut ediyorum ki olumlu bir sonuçla geri döneceklerdir" açıklamasında bulundu.

1.5 MİLYON TEPKİSİ
Milli futbolcunun teklife sıcak baktığını aktaran Gümüşdağ, "Bizim için büyük bir maliyet olmasına rağmen özellikle iki büyük sponsorumuzun bu transferin gerçekleşebilmesi adına yapmaya hazır olduğu büyük fedakarlıklar sebebiyle; prensipte olumlu bir izlenimle geri dönüyorum" dedi. Bu arada Başakşehir yönetiminin 1.5 milyon euro kiralama bedeli isteyen Barcelona'ya, "Sizi 10.5 milyon euro'dan kurtarıyoruz. Daha ne ödeyeceğiz" dediği ifade edildi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN