Web Sürümüne Geç

Avcı: Oyuncularımı tebrik ediyorum

Avcı: Oyuncularımı tebrik ediyorum
Pazar 18.03.2018 22:08

Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında Medipol Başakşehir, evinde ağırladığı Beşiktaş'ı 1-0 mağlup etti. Mücadele sonrası Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu

Abdullah Avcı'nın açıklamaları şu şekilde: "Ligin 2 tane oyun oynayan, kendi oyunlarını rakibe kabul ettiren, en iyi pas yapan takımları karşı karşıya geldi. Özellikle Beşiktaş'ın hücum anlamında çok önemli organizasyonları var. Kenardan en fazla orta yapan, en fazla kafa golü atan takım."
"Merkezi bugün tamamen kapalı tutup kenarlara yönlendirmek istedik. Kenar oyuncularımız bile içeriye kadar gelip merkezi kapattılar. Bugün 30 orta yapmış Beşiktaş. Bu 30 ortanın 4 tanesine vurdular."

"2. yarı başka bir senaryo vardı. 35 dakika 10 kişi oynamak kolay değil. Rakibe hemen hemen pozisyon vermedik. Adebayor özellikle çok önemli sprintler attı. Bugün seyircimize de teşekkür etmek istiyorum."
"Oyuncularımı tebrik ediyorum. Geçen haftanın kaybedeniydik, bu haftanın kazananı olduk. Milli takım arasında biraz dinlenip tekrar çalışmalarımıza devam edeceğiz."

"Şampiyonluk 4 takım arasında devam edecek. Haftalık senaryolar değişiyor, herkes her yerde kaybedebiliyor. Kimin nerede nasıl puan kaybedeceği belli değil. Hiçbir maç ölüm kalım maçı değil. Keyif alarak devam etmemiz gerekiyor."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN