Web Sürümüne Geç

  Aydınlar açıkladı: Abdullah Avcı'yla...

  17 Kasım 2011, Perşembe Güncelleme: 15:43

  Türkiye Futbol Federasyonu başkanı Mehmet Ali Aydınlar, A Milli Futbol Takımı teknik direktörlüğü konusunda Abdullah Avcı'yla görüştüklerini resmen açıkladı...

  Aydınlar, İstinye'deki TFF binasında yapılacak toplantıya girmeden önce basın mensuplarına şu açıklamayı yaptı: 'Yönetim Kurulu'nda bugün bu konuyu görüşeceğiz. Eğer yönetim olarak Abdullah Avcı konusunda mutabakata varırsak, kendisini davet edip bugün imzayı atacağız.

  Aydınlar, TFF'nin İstinye'deki merkez binasına toplantı için gelişinde basın mensuplarına açıklamada bulundu. Öncelikle eski teknik direktör Guus Hiddink'e teşekkür eden Aydınlar, ''Kendisiyle gayet karşılıklı anlayışlı bir görüşme yapıldı. Hiçbir problem olmadan sözleşmesini feshettik'' diye konuştu.

  ''Bugün aslında kamuoyunun beklentisi gerçekleşiyor'' yorumunu yapan Başkan Aydınlar, ''Abdullah Avcı ile dün görüşme yaptık. Bugün yönetim kurulunda konuyu görüşeceğiz. Eğer yönetim kurulunda Abdullah Avcı konusunda mutabakata varırsak, hep birlikte bu kararı verirsek, kendisini davet edip bugün imzayı atacağız'' dedi.

  Toplantının bitimiyle birlikte resmi açıklamanın da yapılması bekleniyor. Tüm gelişmeleri fotomac.com.tr'den takip edebilirsiniz...
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN