Yeni iç saha forması tanıtıldı

Yeni iç saha forması tanıtıldı
Pazartesi 21.05.2012 11:32

A Milli Futbol Takımı'nın yenilenen iç saha forması İstanbul'da tanıtıldı.

Milli takımın Avusturya yolculuğu öncesinde Ataköy Sheraton Otel'de düzenlenen basın toplantısında, A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Abdullah Avcı, milli futbolcular Arda Turan, Nuri Şahin ve Burak ılmaz yeni iç saha formasını basına tanıttı.

Geçen sezon sakatlığı nedeniyle uzun süre sahalardan uzak kalan Nuri Şahin, yeni formalarda nazar boncuğu olmasının güzel bir detay olduğunu belirterek, ''Umarım bize şans getirir. Benim nazar boncuğuna ihtiyacım olduğuna inanıyorum'' dedi.

Arda ise ay-yıldızın yeni formada kalbin üzerine denk gelen yerde olmasıyla ilgili, ''Arma doğru yere gelmiş. Biz her zaman yüreğimizde taşıyoruz'' ifadelerini kullandı.

Yeni forma
Nike tarafından tasarımı yenilenen iç saha formasının, Türkiye'nin ilk maçında ve sonraki 40 yıl boyunca giydiği formanın tasarımının geliştirilmiş bir modeli olduğu bildirildi.

Beyaz bisiklet yakalı kırmızı tişörtün göğüs bölümünde yine kırmızı bir bant ve bandın sol tarafında, kalbin üstüne denk gelen kısımda ise ay-yıldız bulunuyor. Yakanın arka iç kısmında, nazar boncuğu grafiği yer alıyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN