Dört oyuncunun tedavisi sürüyor

Dört oyuncunun tedavisi sürüyor
Çarşamba 23.05.2012 15:25

2014 Dünya Kupası elemeleri öncesi Avusturya'nın Leogang bölgesinde kamp yapan (A) Milli Futbol Takımı, akşam saatlerinde yapacağı antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek.

Ay-yıldızlı ekip yarın Gürcistan ile oynayacağı hazırlık maçının son çalışmasını ise sabah saatlerinde gerçekleştirecek. Teknik direktör Abdullah Avcı 21 Mayıs'ta başlayan Avusturya kampının ilk dört gününde toplam dört antrenman yaptırdığı öğrencilerini, bugün akşam antrenmanına kadar serbest bıraktı. Futbolcular, zamanlarının büyük bölümünü konakladıkları Der Krallenhof Otelinde dinlenerek geçirdi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yetkilileri, kampın ilk gününden bu yana sakatlıkları nedeniyle tedavi gören ve salonda çalışmalarını sürdüren kaleci Volkan Demirel, Alper Potuk, Engin Baytar ve Sinan Bolat'ın tedavilerinin devam ettiğini bildirdi.

Kaleci Volkan Demirel'in yarın Gürcistan ile yapılacak hazırlık maçında sahaya çıkıp çıkmayacağı henüz kesinlik kazanmadı. A Milliler kamp yaptıkları bölgedeki Steinberg Stadında, bu akşam TSİ 19.30'da, ilk 15 dakikası basına açık olmak üzere bir çalışma yapacak.

Kamp programına göre Ay-yıldızlı ekip 30 Mayıs'a kadar Leogang bölgesinde kalacak ve bu süreçte sırasıyla Gürcistan (24 Mayıs), Finlandiya (26 Mayıs) ve Bulgaristan (29 Mayıs) ile hazırlık maçları yapacak.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN