Öz güven kazandık

Öz güven kazandık
Cuma 25.05.2012

Abdullah Avcı: Galibiyet güzel ama yapamadığımız şeyleri de gördük. Bir yıldır futbolun konuşulmadığı yerde bu da başarı

A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Gürcistan galibiyetinin moral olduğunu ve eksikliklerini de görme şansları bulduklarını söyledi Avcı, "Bu hazırlık sürecini iyi değerlendirmeye çalışıyoruz. Galibiyet de öz güven kazanmak açısından önemli ama çıkarmamız gereken daha önemli dersler var. Bir senedir futbolun konuşulmadığı yerde yeniden futbolu sevdirmeye çalışıyoruz. Bugün özellikle ilk 45 dakikadan keyif almıştır izleyenler. Bulgaristan, Portekiz ve Ukrayna karşılaşmaları bizim için önemli maçlar olacak" diye konuştu.

SERCAN'I 6 AY TAKİP ETTİK
Abdullah Avcı, Sercan'a da övgüler yağdırdı. Sercan'ı 6 aydır takip ettiklerini belirten Avcı, "Önemli olan bu oyuncuların ilk maçlarında verdikleri resimlerdir. Sercan bu resmi çok iyi biçimde verdi. Umarım meyvelerini alacağız" dedi.

YARIN FARKLI 11 OLACAK!
Teknik patron Avcı, Finlandiya maçında farklı bir 11'in sahada olacağını söyledi. Başarılı çalıştırıcı, "30-35 tane oyuncumuz var. Farklı oyuncular ve farklı sistemlerle iyi oynayıp, iyi sonuçlar almaya çalışacağız. Olumlu bakıyoruz" yorumunu yaptı.


Etiketler abdullah avcı
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN