Ay-yıldız her derde deva

Ay-yıldız her derde deva
Pazartesi 28.05.2012

"Ay-Yıldızlı forma altında her şeyi unutuyoruz. Milli Takım rekabetin tüm izlerini anında silip atıyor. 2014'ü istiyoruz. Keşke 2012'de olsaydık"

A Milli Takım'ın genç yıldızlarından Mustafa Pektemek, FOTOMAÇ'a önemli açıklamalarda bulundu. Milli Takım'daki ortamın süper olduğunu belirten Pektemek, "Ay-yıldızlı forma altında her şeyi unutuyoruz. Ligde kıran kırana rekabet ettiğimiz arkadaşlarımızla inanılmaz güzel bir ortamda tek yürek olduk. Milli Takım rekabetin tüm izlerini anında silip atıyor" dedi. Tecrübeli oyuncuların hepsine yardımcı olduğunu ifade eden yıldız futbolcu, "Ay-yıldız her derde deva desem yeridir.Herkes birbirine saygı ve sevgi çerçevesinde davranıyor" dedi.

GÜVENENLERİ MAHCUP ETMEYECEĞİM
Sercan Sararer'e övgüler yağdıran genç yıldız, kendisiyle Beşiktaş'ta birlikte oynamak istediğini söyledi. Abdullah Avcı'nın kendisine güvenmesinin önemli olduğunu vurgulayan başarılı oyuncu, hocasını mahcup etmeyeceğini de belirtti. Beşiktaş'ta çok mutlu olduğunu kaydeden Mustafa Pektemek, "Milli Takım için 2014'e gitmek en önemli hedef ve bunu başaracağımıza inanıyorum. Beni üzen 2012'de olmamamız" dedi.

LUGANO FENAYDI
Mustafa Pektemek beğendiği oyuncuların Hakan Şükür ve Fatih Tekke olduğunu belirtti. Çekindiği savunmacılar hakkında ise şunları kaydetti: "Bizim Egemen ağabey. Onun karşısında oynamak zor. Her forvet için sıkıntı yaratabilir. Bir de Lugano vardı. Fena vuruyordu abi. Harbi harbi vuruyordu."

Turgay DEMİR
Etiketler Mustafa pektemek
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN