Web Sürümüne Geç

  Portakal Timi

  Portakal Timi
  06 Eylül 2012, Perşembe Güncelleme: 00:16

  Teknik patron Abdullah Avcı, sakat olan Egemen ve Semih'in yerine Bekir ile Ömer'i hazırlıyor. Savaşçı bir kadro oluşturmayı planlıyor

  2014 Dünya Kupası elemelerine yarın Hollanda maçıyla başlayacak Milli Takım'da teknik patron Abdullah Avcı kadroyu oluşturmaya çalışıyor. Egemen ile Semih'in sürpriz sakatlıkları Avcı'yı düşündürürken, stoperde kimin oynayacağı merak ediliyor. Genç teknik adamın son idmanlarda Ömer Toprak ve Bekir ile özel ilgilendiği görüldü. Avcı'nın ayrıca savaşçı bir kadroyu sahaya sürmesi bekleniyor.

  OKAN BURUK VE NURİ İDDİALI
  A Milli Futbol Takımı Yardımcı Antrenörü Okan Buruk ve oyunculardan Nuri Şahin dün basın mensupları karşısına çıktı. Buruk, Hollanda önünde en büyük artılarının oluşan yeni ruh olduğunu belirterek, "Tüm takım hırs dolu. Başarıya açız. İyi futbol için çok istekliyiz" dedi. Nuri Şahin de "2014 Dünya Kupası'nda olacağımızdan eminim. Çünkü kaliteli bir takımız" şeklinde konuştu.

  EDİZ İÇİN SİYAH BANT
  Eskişehirsporlu Ediz'in önceki gece ani ölümü Hollanda'daki A Milli Takım'ı da sarstı. Milli Takım, Hollanda maçına siyah bantla çıkmak için FIFA'ya başvurdu.

  5 SIRA BİRDEN DÜŞTÜK
  FIFA eylül ayı dünya sıralamasında İspanya, 1617 puanla zirvedeki yerini korudu. Listede Türkiye, 5 basamak birden gerileyerek 678 puanla 35'inci sırada yer aldı.
  Etiketler abdullah avcı
  Yükleniyor