Web Sürümüne Geç

  Engelli ve gazilerin biletleri 11 Eylül'de

  Engelli ve gazilerin biletleri 11 Eylül'de
  07 Eylül 2012, Cuma Güncelleme: 17:36

  2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde 11 Eylül Salı günü Estonya ile karşılaşacak A Milli Futbol Takımı'nın maçını izlemek isteyen engelli ve gaziler, biletlerini maç günü temin edebilecek.

  Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, A Milli Takımı'nın Estonya ile 11 Eylül Salı günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynayacağı karşılaşmayı seyredecek engelli ve gazi futbolseverler için bilet dağıtımının saat 14.00'ten itibaren stadın yanında yer alan TFF Bilet Gişesi'nden gerçekleştirileceği bildirildi.

  Yapılan açıklamada, engelli seyirciler ile gazilerin, kimlik kartı fotokopisini (T.C. Başbakanlık Özürlüler İdari Başkanlığı'ndan aldıkları kimlikleri, gaziler ise T.C. Emekli Sandığı'ndan aldıkları kimlik kartının fotokopisini ve refakatçileri de kendi kimlik fotokopilerini) yanlarında bulundurmak zorunda olduğu kaydedildi.

  Yürümekte ve ayakta durmakta zorluk çeken engelli futbolseverlerin biletlerini, kimlik fotokopilerini gişe yetkilisine ibra ederek refakatçiler tarafından alınabileceği vurgulandı.
  Yükleniyor