Web Sürümüne Geç

  Haydi rastgele

  Haydi rastgele
  07 Eylül 2012, Cuma Güncelleme: 23:55

  Ay-yıldızlılar, D Grubu'ndaki ilk mücadelesinde bugün Hollanda ile kozlarını paylaşacak. 21.30'da başlayacak maçı Star TV yayınlayacak

  Baraj eşleşmesinde Hırvatistan'a takılarak EURO 2012'nin dışında kalan A Milli Futbol Takımımız, 2014 Dünya Kupası elemelerinde ilk sınavını bu akşam verecek... Ay-yıldızlılar, D Grubu'ndaki ilk mücadelesinde EURO 2012'de taraftarlarına büyük hayal kırıklığı yaşatan Hollanda ile deplasmanda kozlarını paylaşacak. Amsterdam Arena'da saat 21.30'da başlayacak kritik mücadeleyi İspanyol Carballo yönetecek, Star TV naklen yayınlayacak.

  VAN GAAL TÜRKİYE'DEN ÇEKİNİYOR
  Millilerin başında ilk resmi sınavını Hollanda'da verecek teknik direktör Abdullah Avcı, yenilediği kadrosu ile galibiyet hesapları yaparken, rakip meslektaşı Louis van Gaal'i ise korku sardı... Gençleşen Milli Takımımız'ı ciddi bir rakip olarak gören ve öğrencilerini uyardığı öğrenilen tecrübeli çalıştırıcı, özellikle savunma oyuncularından dikkatli olmasını istedi. İki takımın da en ciddi rakibi ile kozlarını paşlaşacak olması da maç öncesi tansiyonu yükseltiyor.

  Yükleniyor