Web Sürümüne Geç

  Eksiğimiz goldü

  Eksiğimiz goldü
  08 Eylül 2012, Cumartesi Güncelleme: 01:47

  Hollanda ile başa baş oynadıklarını belirten tecrübeli hoca, "Golü bulsak farklı olurdu. Yenildik ama ilerisi için ümidimiz arttı" dedi

  Son vuruşta şanssızdık
  A Milli Takım'ın teknik patronu Abdullah Avcı, Hollanda karşısında hak etmedikleri bir mağlubiyet aldıklarını dile getirdi. Maçtan sonra oldukça üzgün olan Avcı, "Talihsiz bir yenilgi. Baktığınızda başa baş bir oyun oldu. Tek fark biz bulduğumuz pozisyonları değerlendiremedik, onlar ise attı" dedi. İlk golün duran toptan geldiğini hatırlatan Avcı, "Sonra üstünlüğü ele geçirdik. Önemli fırsatlar yakaladık, ancak son vuruşları yapamadık" diye konuştu.

  Estonya'yı yeneceğiz
  Tecrübeli çalıştırıcı, Hollanda gibi dünyaca ünlü yıldızlara sahip bir takım karşısında yakalanan pozisyonların mutlaka değerlendirilmesi gerektiğini kaydederek, "Siz atamazsanız, onlar cezasını keser. Nitekim öyle de oldu. Ancak oyuncularımın sahadaki mücadelesinden memnunum. Hollanda gibi bir deve karşı deplasmanda bu futbol bize ilerisi için güven verdi. Salı günü Estonya'yı yenerek grupta ilk galibiyetimizi almak istiyoruz" ifadesini kullandı.

  Etiketler abdullah avcı
  Yükleniyor