Web Sürümüne Geç

  Estonya mesaisi yarın başlıyor

  Estonya mesaisi yarın başlıyor
  08 Eylül 2012, Cumartesi Güncelleme: 23:21

  2014 FIFA Dünya Kupası elemelerindeki Hollanda maçı için hafta başından itibaren Amsterdam'da kampta olan ve sabah antremanının ardından İstanbul'a dönen A Milli Futbol Takımı, Estonya maçı hazırlıklarına yarın başlayacak.

  Teknik Direktör Abdullah Avcı yönetiminde gerçekleştirilen ve 1,5 saat süren antrenmana, fizyoterapist eşliğinde çalışan Egemen Korkmaz ve Hakan Balta dışındaki tüm oyuncular katıldı.

  Sv RAP Aanloop sahasındaki antremanda, dün akşamki Hollanda maçında oynayan oyuncular yarım saatlik rejenerasyon (toparlanma) çalışması yaparken, diğer oyuncular eşik antremanı ve 5'e 5 çalışması yaptı.

  Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'in de yer aldığı milli takım kafilesi, Amsterdam'dan özel uçakla Atatürk Havalimanı'na geldi. Milliler, havalimanından, Estonya maçı için kampa girecekleri Swissotel'e geçti. Ay - yıldızlı ekip Estonya maçının hazırlıklarına yarın yapacağı antrenmanla devam edecek.

  ANTRENMAN PROGRAM

  Yarın
  19.00 Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı (Basına 30 dakika açık)
  10 Eylül Pazartesi
  19.00 Türk Telekom Arena (Basına 15 dakika açık)
  11 Eylül Salı
  11.00 Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan (Basına kapalı)

  A Milliler, Estonya maçı için İstanbul'daki ilk antremanını 9 Eylül Pazar günü, maçın oynanacağı Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yapacak. Saat 19.00'daki çalışmanın ilk 30 dakikası basın mensuplarınca takip edilebilecek.

  Teknik Direktör Abdullah Avcı ve bir futbolcunun katılacağı basın toplantısı, 10 Eylül Pazartesi günü saat 11.30'da Milli Takım'ın kamp yaptığı Swissotel The Bosphorus Asuka Salonu'nda yapılacak. A Milli Takım, 10 Eylül Pazartesi günü saat 19.00'da Türk Telekom Arena'da ikinci çalışmasını yapacak. Bu antremanın ilk 15 dakikası basına açık olacak.

  Ay yıldızlılar Estonya maçının hazırlıklarını, karşılaşma sabahı saat 11.00'de Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda basına kapalı olarak yapacağı antrenmanla tamamlayacak.

  11 Eylül Salı akşamı Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak Türkiye-Estonya FIFA 2014 Dünya Kupası grup eleme maçı saat 21.00'de başlayacak ve karşılaşma Star'dan naklen yayınlanacak.

  Yükleniyor