Web Sürümüne Geç

  Hüzünlü karnaval

  Hüzünlü karnaval
  08 Eylül 2012, Cumartesi Güncelleme: 01:53

  Maç öncesi, Eskişehirsporlu EdizBahtiyaroğlu ve Afyonkarahisar'daki patlamada şehit olan askerlerimiz için saygı duruşunda bulunuldu

  Biletler günler öncesinden tükendi
  Milli Takımımız'ın deplasmanda oynadığı Hollanda maçında tribünler tamamen doldu. 50 bin kişilik statta, Türk taraftarlara ayrılan 17 bin 500 biletin tamamı günler öncesinden tükendi. Hollanda'nın yanı sıra Almanya ve Belçika gibi yakın ülkelerden gelen gurbetçiler, saatler önce maçın oynandığı Amsterdam'daki Arena Stadı önünde toplanarak Türkiye lehine tezahüratlarda bulundu. Hollanda pasaportu taşıyan bazı Türkler, maçı rakip taraftarlarla birlikte izledi. Tribünlerin farklı yerlerinde asılı Türk bayrakları dikkat çekti.

  "Şehitlerölmez, vatan bölünmez"
  Ellerinde Türk bayraklarıyla toplanan gurbetçilerin şovuna Hollandalı taraftarlar da zaman zaman eşlik etti. Sahaya ısınmak için çıkmalarından itibaren tezahüratlarına başlayan gurbetçilerin, G.Saray ve F.Bahçe bayrakları da astıkları görüldü. Maç öncesi, geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden Eskişehirsporlu EdizBahtiyaroğlu ve Afyonkarahisar'daki patlamada şehit olan askerlerimiz için saygı duruşunda bulunuldu. Milli Takımımızda futbolcular sahaya kollarında siyah bantlarla çıkarken, tribünlerden "Şehitler ölmez, vatan bölünmez" tezahüratı yükseldi.

  Yükleniyor