Web Sürümüne Geç

  Rota Estonya

  Rota Estonya
  09 Eylül 2012, Pazar Güncelleme: 00:17

  Hollanda önünde sergilenen futbol, "Bu takım iş yapar" mesajı verdi. Estonya maçında Selçuk ve Gökhan takviyesi bekleniyor

  GALİBİYET HAVA KATAR
  Hollanda'ya, Amsterdam'da 2-0 mağlup olarak, Dünya Kupası elemelerine istediği başlangıcı yapamayan Milli Takım'da, umutsuz bir hava yaşanmıyor. Oynanan futbol herkese heyecan verirken, tüm gözler salı günü yapılacak Estonya maçına çevrildi. Şükrü Saracoğlu Stadı'nda gelecek bir Estonya galibiyetinin Milli Takım'da pozitif bir hava oluşturacağı ve geleceğe çok daha güvenli bakılacağı düşünülüyor. Bu maça nasıl bir 11 ile çıkacağımızda merak konusu.

  GÖKHAN GÖNÜL SAĞ BEKE
  Ancak Hollanda önünde gerek sergilenen futbol gerekse bazı mevkilerde oyuncularımızın bireysel performanslarına bakıldığında Selçuk İnan ile Gökhan Gönül'ün Estonya önünde forma giymeleri kesin gibi gözüküyor. Savunmanın sağında oynayacak Gökhan ile orta sahanın organizasyonuna soyunacak Selçuk'un bu takıma çok daha büyük bir güç katacağı kesin. Teknik direktör Abdullah Avcı ise "Estonya'yı seyircimiz önünde yeneceğiz" değerlendirmesini yaptı.

  Etiketler milli takım, Estonya
  Yükleniyor