Web Sürümüne Geç

  Bize sahip çıkın

  Bize sahip çıkın
  12 Eylül 2012, Çarşamba Güncelleme: 01:35

  "Tercihler eleştirilebilir ama herkesin iyi niyetli olması gerekir Selçuk, Hamit gibi isimler bizi Dünya Kupası'na götürecektir"

  A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı, maç sonrası taraftara teşekkür etti. Tecrübeli hoca, "İlk yarıda bireysel yaptığımız bir hatanın ardından biraz bocaladık. Rakip 10 kişi kaldıktan sonra onların kilidini de açmak biraz zordu bizim için. İkinci yarıda kontrolü tamamen elimize aldık. İstediğimiz pozisyonları rahatlıkla bulduk ve rakibin direncinin kırılması ile birlikte iki gol daha bulduk. Emeklerimizin karşılığını alıyor olmak mutluluk verici" dedi. Hollanda maçında oynamayan Selçuk İnan ile dün yedek bekleyen Hamit Altıntop hakkında konuşan Avcı şunları söyledi:

  SELÇUK BENİM KARDEŞİM
  "Tercihler eleştirilebilir, ancak herkesin koltuğa sahip çıkıp iyi niyetli olması gerekir. Selçuk, Hamit gibi isimler bu ülkeyi Dünya Kupası'na katılmaya götürecek isimlerdir. Değerlerimize sahip çıkalım" dedi. Selçuk ile aralarında bir sorun olup olmadığı ile ilgili de Avcı, "Selçuk'la hiçbir sorunumuz olmaz, o benim kardeşim. Selçuk çok önemli bir değerdir" diyerek açıklamalarını noktaladı.

  Etiketler abdullah avcı
  Yükleniyor