Web Sürümüne Geç

  Emre patladı

  Emre patladı
  12 Eylül 2012, Çarşamba Güncelleme: 02:33

  "Geçmişimizde kahraman olan herkes bize karşı konuşuyor" diyen Emre, Rıdvan Dilmen'i ima etti

  Attığı her adımı olay olan Emre Belözoğlu dün 44'te harika bir gol kaydetti. Yedek kulübesine koşan milli yıldız, sevinç yumağı oluşturdu.
  Ancak bu sevince Hamit Altıntop katılmadı. Bu durum Emre'nin gözünden kaçmazken yıldız futbolcu, "Hamit kalksana" diye bağırdı. Hamit bunun üzerine Emre'yi tebrik etti. Estonya maçında yedek oturan Hamit'in buna bozulduğu ifade edildi. Emre maç sonrası da yorumcu Rıdvan Dilmen'i hedef alan sert açıklamalar yaptı. "Oynamamış arkadaşların hayal kırıklığı olabilir" diyen Emre, şöyle devam etti:

  MALZEME VERMEYİZ
  "Hamit ile ben bu takımın kaptanıyız. Bir sorun varsa bunu biz aramızda hallederiz, kimseye malzeme vermeye gerek yok. Kötü takım dedikleri Hollanda'da 4-1 kazanmış. Geçmişimizde kahraman olan herkes bize karşı konuşuyor şimdi. Bu durum da bizi çok üzüyor. Her maçtan sonra buradan açıklama yapmak zorunda kalmak üzücü." Hatırlanacağı gibi Hollanda karşılaşmasında Avcı'nın Selçuk İnan'ı oynatmamasını eleştiren Rıdvan Dilmen, "Tahtaya önce Selçuk'u yazarım" demiş, Avcı da "Tahta dönemi bitti" cevabı vermişti.

  Etiketler Emre Belözoğlu
  Yükleniyor