Web Sürümüne Geç

  Pardon hocam

  Pardon hocam
  12 Eylül 2012, Çarşamba Güncelleme: 01:41

  2-0 olunca oyuna alınan Selçuk İnan attığı gole sevinmeyerek hocasına çok anlamlı bir yanıt verdi

  UMUT'UN YERİNE
  Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Hollanda maçında oynatmadığı Selçuk İnan'ı, Estonya karşısında da ilk 11'de başlatmadı. Avcı, yıldız futbolcuyu skor 2-0'a gelip maç garantiye alınınca oyuna sürdü. 68'de Umut'un yerine maça giren Selçuk, 7 dakika sonra Hasan Ali'nin ortasına nefis bir vuruş yaparak skoru 3-0'a getirirken, gole hiç sevinmedi. Mesaj hiç şüphesiz Avcı'yaydı.

  MEYDAN OKUMA
  Abdullah Avcı, Selçuk İnan'sız kadroyu öğlen saatlerinde açıkladı. Sanal alemde Selçuk'a destek yağarken, ay-yıldızlı hoca yine hedef tahtası oldu. İlk 11'lerin maçtan en fazla birkaç saat önce açıklanması genel kaide olarak uygulanırken, Avcı'nın Selçuk'suz kadrosunu günün erken saatlerinde açıklaması, kendisine karşı yapılan eleştirilere "meydan okuma" olarak algılandı.

  UCUZ ATLATTI!
  Karşılaşma öncesi futbolcular ısındığı sırada Estonyalı bir futbolcunun sert şutu, kale arkasında oturan bir kişinin kafasına isabet etti. Şutun etkisiyle sendeleyerek kendinden geçen bu kişi, çevresindekilerin yardımıyla bir süre sonra ayağa kalkabildi.

  BOĞAZ'DA YEMEK
  İki ülke futbol federasyonunun yetkilileri maç öncesi Kandilli'deki bir restoranda resmi maç yemeği yenildi. Karşılıklı plaketlerin sunulduğu yemeğe, TFF ve Estonyalı yöneticiler ile maç delegesi Roland Tis katıldı.

  ŞEHİTLER UNUTULMADI
  Milli Takım'ı desteklemeye gelen taraftarlar, tribünlerde yaptıkları tezahüratlarda şehitleri unutmadı. Sık sık ''Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez'', ''Vatan Sana Canım Feda'' tezahüratları yapan taraftarlar, stat hoparlörlerinden çalınan 10. Yıl Marşı'na eşlik etti.
  Etiketler Selçuk İnan
  Yükleniyor