Web Sürümüne Geç

  Bu av süper

  Bu av süper
  13 Eylül 2012, Perşembe Güncelleme: 21:57

  A Milli Takım'ın hocası doğru yolda olduklarını ifade ederek "Romanya ve Macaristan maçlarında tavan yapacağız" dedi

  Hollanda yenilgisinin ardından Estonya galibiyetiyle rahat bir nefes alan A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı, yeni oluşturduğu ekibin doğru yolda olduğunu belirtti. Avcı, "Estonya maçının büyük bölümünde çok üstündük. Hollanda maçında da iyi oynadık ama ufak ayrıntılar maçı rakibimize götürdü. Ekim ayındaki Romanya ve Macaristan sınavlarında daha iyi olacağız" dedi.

  OYUNCULARIMLA İYİ ANLAŞIYORUM
  Avcı, oyuncu seçimleri ile ilgili tartışmaların son bulmasını istediğini ve takımı yıprattığını açıklayarak sözlerini şöyle sürdürdü: "Kararlarıma saygı duyulmasını istiyorum. Kısa sürede her şey daha iyi olacak. Oyuncularım ve ben iyi anlaşıyoruz. Hepimiz bu takımın başarısı için buradayız." Genç teknik adam, Estonya maçı için Şükrü Saracoğlu Stadı'na gelen seyircilere de destekleri için teşekkür etti.

  UMUT BÜYÜYOR!
  G.Saray'da sergilediği mükemmel performanstan sonra Milli Takım'da da iyi oyunuyla dikkat çeken ve Estonya ağlarına nefis bir kafa golü gönderen Umut Bulut herkesin takdirini kazanmış durumda. Umut, "Ekim ayına kadar Milli Takım'a ara veriyoruz. Şimdi Devler Ligi'ni bekliyorum" diye konuştu.

  BURAK TAVIRLI
  Estonya maçının son anlarında rakip ceza alanına girerek sert bir şut atan ancak auta gidince tribünler tarafından ıslıklanan Burak'ın bu tepkiye sinirlendiği öğrenildi. Maç sonrası takım otobüsüne binmeyen ve kendi arabasıyla stattan ayrılan Burak kimseyle konuşmadı.

  MEHMET TOPAL'A ÖVGÜ YAĞDI
  Hollanda maçının ardından Estonya karşılaşmasında da çok iyi bir performans sergileyen Mehmet Topal'a övgü yağıyor. Özellikle Fenerbahçeli taraftarlar sosyal medyada, "Mehmet gurur verici bir oyun sergiledi. Bu olumlu gidiş bizim takıma da yansıyacak" dedi. Mehmet gibi Hasan Ali de oldukça beğenildi.
  Etiketler abdullah avcı
  Yükleniyor