Avcı'nın tercihleri

Avcı'nın tercihleri
Perşembe 07.02.2013

Teknik patron Abdullah Avcı; Danimarka maçında ilk 11'de oynayan Semih, Caner ve Burak'ın yerine, Ömer Toprak, Selçuk İnan ve Sercan Sararer'i sahaya sürdü

A Milli Takımımız'ın Teknik Direktörü Abdullah Avcı, dün akşam farklı bir kadroyla takımını sahaya sürdü. Avcı, en son Danimarka ile oynanan özel maçın ilk 11'inde 3 değişiklik yaparken; o maçta 11'de yer alan Semih, Caner ve Burak Yılmaz'ın yerine Ömer Toprak, Selçuk İnan ve Sercan Sararer sahada yer aldı. Necip'in sakatlığı nedeniyle kadroya son anda dahil edilen Ahmet İlhan Özek, dün akşam kariyerinde ilk kez A Milli Takım formasını giydi. En son 15 Ağustos 2012'de Avusturya maçında ilk 11'de şans bulan; Hollanda, Esbtonya ve Danimarka maçlarında kulübede kalan Selçuk İnan dün ise 11'de yer aldı.

A MİLLİ TAKIM'IN ÖZEL MAÇLARDA YÜZÜ GÜLMÜYOR: 4. MAĞLUBİYET
Tarihindeki 501'inci maçını geride bırakan (A) Milli Takım, teknik direktör Abdullah Avcı yönetimindeki 9'uncu özel maçında 4'üncü yenilgisini alırken, diğer özel maçlarda 4 galibiyet ve 1 beraberlikle sahadan ayrıldı. Avcı yönetimindeki özel karşılaşmalarda Gürcistan, Bulgaristan, Portekiz ve Ukrayna'yı mağlup eden ay yıldızlı ekip, Slovakya, Finlandiya, Avusturya ve Çek Cumhuriyeti'ne ise yenildi. Milliler, Danimarka ile berabere kaldı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN