Web Sürümüne Geç

  Terim ile ömürlük imza

  Terim ile ömürlük imza
  16 Kasım 2013, Cumartesi Güncelleme: 00:45

  İmparator, A Milli Takım ile 5+2 yıllık sözleşme imzaladı. Usta hoca, "Reformlar yapmaya karar verdik. Türk futbolunun geleceğini güzel şekilde inşa edeceğiz" dedi

  A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, Türkiye Futbol Federasyonu ile 5+2 yıllık sözleşme imzaladı. Adana Hilton Otel'inde gerçekleşen imza törenine TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile katılan başarılı hoca, "Türk futbolundaki refomları yapmaya karar verdik. Umarım hep beraber bu yolda Türk futbolunun geleceğini inşaa ederiz. Allah yolumuzu açık etsin. Kendilerine bana gösterdikleri güven ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Tabi ki turnuvalara katılmayı hedefleyeceğiz. Ancak öncelikli hedefimiz, Türk futbolunun geleceğini, yapı taşlarını istikrarlı bir şekilde inşa etmek" dedi.

  İSTİKRAR PEŞİNDEYİZ
  Başkan Demirören ise "Fatih Terim ile 5+2 senelik sözleşme yaptık. Bunun sebebi 90 senede 57 teknik adamın bulunması. Hedefimiz turnuvaya katılıp, katılmamak değil. Her turnuvada kalıcı bir takım yaratmaktır. Bu da istikrardan geçer" diye konuştu.

  FEVZİ'YE KAPIMIZ AÇIK
  Terim, hapse girip gerekli kefalet ödenince serbest kalan eski kaleci Fevzi Tuncay ile ilgili "Gerekeni yapacağım" dedi. Başarılı hoca, "Sadece Fevzi için değil başka arkadaşlar için de bunu yapacağız. Alper hoca ve Hamza hoca kalmak şartıyla bütün düşüncelerimizi milli maçların ardından başkanımızla paylaşacağız" ifadelerini kullandı. Terim'in yardımcısı Hamza Hamzaoğlu ise dünkü maçtan sonra, Terim ile sezon sonuna kadar yola devam edeceklerini dile getirdi.
  Yükleniyor