Web Sürümüne Geç

  Yenilmez armada

  Yenilmez armada
  17 Kasım 2013, Pazar Güncelleme: 02:22

  7'den 70'e herkesin büyük bir güven duyduğu Terim, bundan sonraki turnuvalarda ülkenin gurur duyacağı bir ekip oluşturmak istiyor. Yetenekli oyuncu, geniş kadro ve mücadele hırsı, hocanın değişmezleri olacak

  Türk Milli Takımı için 7 yıllık rekor bir imza atan ve "Türkiye Futbol Direktörü" apoletini takarak kolları sıvayan Fatih Terim'in gelecekle ilgili planları da çok büyük. Türkiye'de 7'den 70'e herkesin çok sevdiği ve güvendiği tecrübeli hoca, mücadele ettiği her turnuvada ses getirecek bir takım oluşturmayı planlıyor.

  Şifreleri belli oluyor
  Terim'in başarıya giden yolda uygulayacağı planlar da ortaya çıkıyor. Tecrübeli hocanın bundan sonraki oyuncu seçimlerinde mutlaka yetenekli ve genç isimlere şans vereceği öğrenildi. Kadroyu geniş tutacak olan Terimher oyuncusundan sonuna kadar mücadele etmesini isteyecek. Bunun dışında iyi bir organizasyon, taktik anlayış, rakibi analiz ve hızlı futbol Terim'in değişmezleri olacak. İrlanda maçı sonrası yardımcı hoca Hamza Hamzaoğlu da takımda değişime gideceklerini şu şekilde açıklamıştı: Fatih hocamız futbolun her şeyinden sorumlu. Türk Futbolunu yeniden dizayn etmek için göreve başladı. Şu anda hazırlık maçları yapıyoruz ve genç isimleri takıma ısındırıyoruz. İrlanda önünde 4 yeni isim sahadaydı.
  Yükleniyor