İhtiyacım vardı

İhtiyacım vardı
Çarşamba 10.06.2015

Önce memleketi Bayburt'ta tatil yaptı. At bindi, ot biçti. Sonra herkesten önce kampa girdi. Hakan attığı goller için ise "Milli formayı giymeye ve gol atmaya ihtiyacım vardı. Şansımı iyi kullanmaya çalıştım" yorumunu yaptı

A Milli Futbol Takımı'nın Bulgaristan'ı farklı yendiği maçta yıldızlaşan Hakan Çalhanoğlu, futbolu ve attığı 2 gol için "Forma giymeye ve gol atmaya ihtiyacım vardı. Büyük moral oldu" dedi. Almanya'da B.Leverkusen forması giyen Hakan, milli maça kadar geçen süreci şöyle anlattı: "Önce memleketim Bayburt'ta tatil yaptım. Stresten uzaklaşıp dinlenmeye çalıştım. Ata bindim, halay çektim, kamyonet kullandım, tırpanla ot biçtim ve doğa ile baş başa sezonun yorgunluğunu attım.

MEYVELERİNİ TOPLADI
Milli Takım kampına da erken girdim. Takım arkadaşlarımdan 3 gün önce Riva'da çalışmalara başladım. Bunun meyvesini de maçta aldığımı düşünüyorum. Bulgaristan sınavı, Kazakistan maçı öncesi önemliydi. Oradan da galibiyetle dönmek istiyoruz. Gol attığım için mutluyum. Milli forma için bir şans geldi ve iyi değerlendirmek istedim. Normalde forvet arkası veya açık oynarım ama 2. yarıda elimden geleni yapmaya çalıştım."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN