Web Sürümüne Geç

  Cinayete teşebbüs

  Cinayete teşebbüs
  13 Haziran 2015, Cumartesi Güncelleme: 00:08

  Kazaklar ilk yarıda Gökhan Gönül'e, ikinci yarıda da Volkan Şen'e öyle acımasız fauller yaptı ki adeta savcıları harekete geçirecek türdendi

  Milli Takımımız mutlak kazanmak zorunda olduğu maçta Kazakistan engelini geçmeyi başarırken, ekibimizin zorlanmasında evsahibi takımın sert futbolunun etkisi büyük oldu. Karşılaşma boyunca sürekli faul yapan Kazakistan'ın özellikle Gökhan Gönül ve Volkan Şen'e yaptığı çok sert iki hareket vardı ki "Bu resmen cinayete teşebbüs" dedirtti. Maçın 22'nci dakikasında yaptığımız atakta Kazakistan savunma oyuncusu topla hiç ilgisi olmadığı halde Gökhan'ın baldırına çok sert bir tekme attı. Gökhan'ın acı içinde bağırması tribünlerin öbür ucundan duyuldu. Hakem Oliver ise sarı kart bile çıkarmadı.

  Kafası kanlar içinde kaldı
  Maçın 47'nci dakikasındaki bir mücadelede de Kazakistan'dan Shomko gaddarca bir faul yaptı. Shomko, yerde kalan Volkan Şen'in kafasına kramponlarıyla bastı. Şiddetli darbe nedeniyle Volkan'ın kafası kanlar içinde kaldı. Oliver bu pozisyonda da kartına başvurmayarak yine herkesi hayretler içinde bıraktı.
  Etiketler Futbol
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN