Böyle maçları severiz

Böyle maçları severiz
Perşembe 03.09.2015

Fatih Terim, Letonya maçı öncesi umutlu konuştu: "Bu tip maçları çok oynadık, çok şükür çoğundan da alnımızın akıyla çıktık. Zor günleri sever gibi bir şey var."

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası elemelerinde Letonya ile bugün oynanacak maç öncesi umutlu konuştu. Letonya'da 1-1 biten ilk maçı değerlendiren Terim, "Çok da iyi oynadığımızı söyeyemeyiz ama pozisyon bulduğumuzu söyleyebiliriz. Olmayınca olmuyor. Futbol böyle bir şey. Oyuncularımın bu sefer işi bu raddeye getireceğini düşünmüyorum. Galip gelip inşallah, pazarı hep beraber bekleyeceğiz" şeklinde yorum yaptı. Sebe pleri , bahaneleri, sıkıntıları bir kenara bırakıp, bu iki maçı kaybetmeden, Letonya maçını kazandıımız zaman tablonun ne getireceğini oyuncuların da bildiğini iifade eden Terim, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu tip maçları çok oynadık, çok şükür çoğundan da alnımızın akıyla çıktık. Keşke bu kadar sıkıntıya girmesek. Zor günleri sever gibi bir şey var, mecburen öyle oluyor. Birçok oyuncumuz sıkıntılı. Kaybettikten sonra sebepler size bir şey getirmiyor. Bazen çok üst üste gelir, ona herkes şanssızlık diyor, biz öyle demiyoruz. Önlemeye çalışıyoruz.

TAKMIYORUM
Arda'nın ayağı müsaade ederse, oynamamasını çok fazla kafama takmıyorum. Ozan, Volkan, Gökhan, Şener... Yarın (bugün) konuşup karar vereceğim."
Etiketler Futbol, Fatih Terim
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN